Witaj w BP Apartments

Dzięki BP Apartments Twój wypoczynek będzie wygodny, komfortowy i zapamiętany na długo. Oferujemy ekskluzywne i nowoczesne apartamenty na wynajem zlokalizowane w samym sercu Torunia. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala stworzyć warunki spełniające wszystkie Twoje wymagania i potrzeby. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom spokojny i przyjemny pobyt w naszych apartamentach, tak aby pozytywne wspomnienia skłoniły do powrotu do Torunia i ponownego skorzystania z naszej oferty.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem młodych entuzjastów podróży i relaksu, którzy doskonale rozumieją potrzeby osób szukających noclegu w nieznanym mieście. Naszą misją było stworzenie miejsca, które zapewni gościom poczucie komfortu i domowej atmosfery. Nasze apartamenty, położone w doskonałej lokalizacji, oferują nowoczesne wnętrza, pełne wyposażenie, ciszę i spokój okolicy, prywatne miejsca parkingowe, łatwo dostępny kontakt z obsługą i efektywne rozwiązywanie wszelkich problemów, co razem tworzy idealne warunki do odpoczynku.


Nasz kompleks składający się z 10 apartamentów pozwala nie tylko na spędzenie czasu w luksusowych wnętrzach, ale również na odkrycie Torunia — miasta z bogatą historią i wieloma atrakcjami.Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie i każdy może liczyć na naszą pomoc we wszystkich kwestiach związanych z pobytem.Dla maksymalnej wygody naszych gości, oferujemy w pełni zautomatyzowany proces zameldowania i wymeldowania, który odbywa się za pomocą kodów i sejfów na klucze umieszczonych obok drzwi. Ten system umożliwia przyjazd o dowolnej porze dnia czy nocy. Dzięki temu prostemu i komfortowemu rozwiązaniu, każdy kto nas odwiedza, może poczuć się jak w swoim własnym domu.


W trosce o jakość naszych usług nieustannie rozwijamy się i udoskonalamy nasze usługi. Wasze opinie i informacje zwrotne o pobycie są dla nas niezwykle cennymi wskazówkami, dzięki którym możemy zmieniać się na lepsze.

Zależy nam na zapewnieniu Wam komfortu i bezpieczeństwa, dlatego prosimy o wzajemny szacunek, przestrzeganie regulaminu hotelu oraz odpowiednie korzystanie z mienia. Wierzymy, że dzięki wzajemnemu szacunkowi, pobyt każdego z naszych gości będzie przyjemny i niezapomniany.

Krótko o każdym z nas

W BP Apartments mamy zaszczyt pracować z zespołem pełnym profesjonalizmu, pozytywnej energii i gotowości do pomocy. Nasz personel to ludzie, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, i zawsze z uśmiechem na twarzy są gotowi służyć pomocą. Zapraszamy do ich bliższego poznania:

  • Bartek — osoba, która z pasją stworzyła to przedsiębiorstwo od podstaw, wykorzystując swoją zdolność do podejmowania szybkich i przemyślanych decyzji. Jego poczucie odpowiedzialności i troska o szczegóły zaowocowały stworzeniem zespołu, który dzieli jego wartości i jest gotowy podążać za jego wizją.
  • Ania — osoba, która odpowiada za rezerwacje. Niezwykle pomocna i zaangażowana, zawsze gotowa do udzielenia szczegółowych informacji na temat apartamentów i indywidualnego dopasowania najlepszej oferty dla każdego gościa. Jej profesjonalizm i dbałość o szczegóły objawiają się również w precyzyjnym wysyłaniu wszystkich danych niezbędnych do zameldowania. Ceni sobie zdecydowanie i punktualność, ale preferuje, aby goście unikali kontaktu telefonicznego po północy.
  • Olga — osoba, która pomoże w sprawach technicznych. Właśnie ona kontroluje wszystkie zameldowania i wymeldowania. Odpowiedzialna jest również za to, aby w apartamencie było wszystko, czego potrzeba oraz robi piękne zdjęcia naszych apartamentów, odzwierciedlając znakomitość i niezwykłość wnętrz. Olga najbardziej lubi czytać pozytywne i miłe opinie, a najbardziej nie cierpi braku szacunku do mienia.
  • Mikołaj — osoba, która tworzy i rozwija nasze portale społecznościowe. To właśnie z nim piszecie na naszych kontach internetowych. Mikołaj jest bardzo zaangażowany, odpowiedzialny i kreatywny. Dużo czasu poświęca na pracę i realizowanie swoich pomysłów. Lubi, kiedy wszystko idzie zgodnie z jego planem.
  • Magda i Dorota — nasze wspaniałe dziewczyny, które dbają o czystość w apartamentach. Przygotowują wszystko do przyjazdu gości. Dziewczyny bardzo lubią porządek i ciężko pracują, aby w mieszkaniu zawsze było czysto i pachnąco, więc nie lubią, gdy ktoś nie szanuje ich pracy i zostawia po sobie bałagan.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej i zobaczyć wiele wewnętrznych procesów (często zabawnych, czasem problemowych i poważnych) zapraszamy na nasze portale społecznościowe. Prowadzimy Instagram, Facebook i TikTok. Masz tam możliwość poznać nas bliżej. Zachęcamy do obserwowania i dzielenia się wrażeniami!